המלצות על עורכי דין - כוכבים
Lawyer-Reviews
עורכי הדין המומלצים בישראל

בזכות עו"ד אבי שמואלי הבן שלי יחיה בכבוד למרות המגבלות הקשות

משולש reviews
המלצה נבדקה ואושרה
פרח שחאדה
המלצה נבדקה ואושרה

הגענו לעו"ד אבי שמואלי בעקבות טיפול רשלני בבן שלנו, שנולד עם מחלה המטולוגית גנטית קשה, קיבל במיון בית החולים כשהיה בן 3 שנים, טיפול שגרם לו, לצערנו הרב, לנכות נוירולוגית קשה.

עו"ד שמואלי חקר והגיע לעובדות ומסמכים רפואיים שכלל לא היינו מודעים אליהם. הוא ביצע בהמשך מחקר רפואי-גנטי, ומצא שמעבר למה שהתרחש במיון בית החולים – הרשלנות התחילה עוד בשלב מעקב ההריון, דבר שלא העלינו על דעתנו בכלל.

בזכות עו"ד אבי שמואלי תביעת הרשלנות הרפואית שהגשנו התייחסה לא רק לנזקים הנוירולוגיים שנגרמו לבן שלנו, אלא גם למחלה ההמטולוגית הגנטית שאיתה הוא נולד (אנמיה חרמשית).

התביעה הסתיימה בפיצוי גדול מאוד שמאפשר לנו לטפל בילד בצורה הטובה ביותר ושנותן לנו את הביטחון לדעת שגם לאחר שכבר לא נהיה בעולם ולא נוכל לטפל בילד, יהיה לו את היכולת הכלכלית להתקיים בכבוד.

כל התהליך לקח פחות מ-3 שנים. זכינו לעבוד עם עו"ד שהוא מקצוען אמיתי, חד וחריף, מנוסה בהיבט המקצועי וגם כזה שמבחינה אנושית ידע לעודד אותנו ולתת לנו ביטחון וחיוך כשהיינו צריכים. הוא החזיק אותנו לאורך ההליך, נתן לנו תמיד את ההרגשה שהוא יודע בדיוק מה הוא עושה ולאן הוא לוקח את התיק, חיזק ועודד אותנו כשהיה קשה, השקיע ונלחם ולא ויתר, לא מיהר להתפשר, הסביר כל צעד וצעד, נתן לנו תמיד להיות מעודכנים ובעניינים ובזכותו התביעה הצליחה ואיתה התקווה להמשך החיים.

אנחנו ממליצים לאחרים שנאלצים בצער להתמודד עם נזקי רשלנות רפואית לפנות אליו ולהיעזר בשירות יוצא הדופן שלו, המקצועיות והנחישות שלו.

ההמלצה החמה הזו היא המעט שאנחנו יכולים לעשות כדי להודות לו מעומק הלב על כל כך הרבה שהוא עשה עבורנו,

בתודה ובהוקרה, פרח שחאדה

עו"ד אבי שמואלי

רשלנות רפואית
מגדל מידטאון (שד' מנחם בגין 144) ת"א
הוספת תגובה להמלצה
הרשמה
0 תגובות
Inline Feedbacks
צפה בכל התגובות
המלצות אחרונות שאושרו