אודות

עו"ד אדי סוברי

חשוב לנו להיות בטוחים שעורך הדין או עורכת הדין שבחרנו, יהיו ראויים לאמון שאנחנו נותנים בהם.

לעיתים להליכים משפטיים פוטנציאל להשפעה פיננסית אדירה על החיים שלנו, פעמים שמשפט שאנחנו מנהלים קריטי לטיהור השם הטוב שלנו, פעמים אחרות – כשאנחנו מתמודדים עם כתב אישום פלילי למשל – אפילו החופש שלנו תלוי מנגד.

ברור אפוא מדוע חשוב לנו לבחור נכון את עורך הדין שלנו!

סוף סוף, ההצלחה המשפטית שלנו תלויה ביכולת שלו, בניסיון ובמקצועיות שלו. בנוסף – והדבר לגיטימי מאוד – אנחנו רוצים להיות בטוחים שעורך הדין שבחרנו גם יידע להעניק שירות בסטנדרטים הגבוהים ביותר ולאורך כל הטיפול המשפטי.

המלצה כנה ואמיתית שמקבל עורך דין, המלצה שניתן להתרשם ממנה ולסמוך עליה באמת היא הכלי הבדוק, האמין והעוצמתי ביותר שמסייע לנו לבחור עורך דין באחריות ובתבונה.

הקמנו את אתר Lawyer-Reviews כדי לאפשר לגולשים להתרשם מהמלצות אותנטיות ומאומתות על עורכי דין.

אנחנו מקפידים לבחון כל המלצה שמתקבלת באתר בצורה יסודית. אנחנו נשוחח עם כל ממליץ, נאמת את זהותו, נוודא שהוא קיבל שירות משפטי בפועל מעורך הדין המומלץ, נבחן את נוסח ההמלצה ונשקול לפרסמה רק לאחר שהתרשמנו ממידת האותנטיות שבה.

כדי לחזק את מימד האמינות של כל המלצה – אנחנו גם מתנים את הוספת ההמלצה לאתר בצירוף תמונה אותנטית של הממליץ ובאישורו לפרסום שמו האמיתי בראש ההמלצה.

חשוב לנו לאפשר לכם הגולשים להתרשם באמת מעורכי הדין בהם אתם בוחרים. אנחנו שמחים לאפשר לכם, באמצעות ההמלצות הבדוקות שבאתר, להיות בטוחים יותר שבחרתם בעורך דין ראוי שיוביל אתכם להצלחה.

שלכם בברכה,

עו"ד אדי סוברי, מערכת אתר Lawyer-Reviews